تبلیغات
وبلاگ دانشجویان عمران 88 دانشگاه بهبهان - تقلبی در امتحانات
 
وبلاگ دانشجویان عمران 88 دانشگاه بهبهان
                                                        
درباره وبلاگ

به وبلاگ دانشجویان عمران 88 دانشگاه بهبهان خوش آمدین.
مدیر وبلاگ : علی زکی زاده
نظرسنجی
چقدر پیش اومده که استرس و فشارهای عصبی روی عملکردهاتون اثر منفی بذاره؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جمعه 7 مرداد 1390 :: نویسنده : مسعود گچ کوبان

۱ ـ تقلبی ذاتا بد نمی باشد: بر اساس آخرین تحقیقات برگ چغندری هیچ دلیل علمی مبنی بر بد بودن تقلبی وجود ندارد٬لذا نباید بیش از حد حساس بود وجلو نشر آن را گرفت زیرا اینکار  از پیشرفت دانش آموزان  جلو گیری می کند.

 ۲ ـ تقلب سکوی پرتاب است: باید در نظر داشت که اگر بخواهیم در تمام مراحل زندگی پیشرفت کنیم راهی بجز تقلبی جلو ما گذاشته نشده است٬کسانی که حاضر به انجام اینکار نیستند یاباید به خارج از کشور مهاجرت نمایند یا باید تا آخر عمر از زندگی عقب بمانند.راه دیگری وجود ندارد.

۳ ـ تقلبی نشان از  مسئولیت پذیری افراد دارد: دانش آموزی که آلان تقلبی می کند حتما در آینده مسئولیت مهمی به او سپرده خواهد شد٬افرادی که حاضر به تقلبی  نیستنند حتی آبدار خانه نیز به آنها سپرده نخواهد شد..

۴ ـ تقلبی یکی از علائم پیشرفت است:کشوری که می خواهد در تمام زمینه های سیاسی ٬اقتصادی٬فرهنگی و اجتماعی پیشرفت کند باید تقلبی را در بین دانش آموزان  رواج دهد وگرنه از قافله تمدن باز خواهد ماند..

۵ ـ تقلبی بسود انسان است: وقتی تقلبی بتواند مشکلات انسان بر طرف کند چرا نباید آنرا انجام داد٬اساس تمام کارها سود گرایی است ٬تقلبی نیز نوعی سود بردن است.

۶ ـ تقلبی حرام نمی باشد: در هیچ جا نیامده که تقلب در امتحانات حرام است٬پس اصل بر حلال بودن است مگر خلاف آن اثبات شود.

۷ ـ بدست آوردن مدرک: وقتی سیستم آموزش کشور در بعد عمومی وعالی براساس گرفتن مدرک بنا شده ٬چرا نباید تقلبی کرد ٬اگر غیر از این بود این همه دانشگاه غیر علمی تاسیس نمی شد.

۸ ـ تربیت انسان متقلب: وقتی وزارت آموزش وپرورش به تنها چیزی که توجه نمی کند تربیت انسان است٬دلیلی برای جلوگیری از تقلب در  مدارس وجود ندارد. تربیت کودکان ونوجوانان بعهده سازمان آتشنشانی  می باشد.

۹ ـ تقلبی وبروز هیجانات: از آنجا که نوجوانان احساسات خود را از طریق تقلبی ابراز می نمایند نبایدجلو  بروز احساسات آنها را گرفت.

۱۰ ـ تقلبی وعلوم انسانی: براساس یافته های بدست آمده علوم انسانی دشمن اصلی بشر می باشد لذا برای از بین بردن این دشمن ٬اجازه تقلبی به دانش آموزان بدهیم.


نوع مطلب :
برچسب ها :